BAŞKANDAN TARAFTARLARA ÇOK ÖNEMLİ ÇAĞRI…
Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Karman, Belediyespor Muhsin Yazıcıoğlu Tesisleri’nde basın toplantısı düzenleyerek, yarın (10 Mayıs 2018 Perşembe) oynanacak TFF. 1. Lige yükselme karşılaşmasına Sivaslı yiğidoları davet etti.

_MG_4133
Toplantıya, Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Karaman,2. Başkan Ali İzgi, Hentbol Şube Sorumlusu Taner Karabal, Belediyespor Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Özer Karadaş ve basın mensupları katıldı.
Sivas Belediyespor’un, Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grubu 4. sırada tamamladığını hatırlatan Karaman, Play Off ilk maçında Afyonspor karşında avantaj olacak bir sonuç elde etmek için taraftar desteğinin çok önemli olduğunu söyledi.

_MG_4131
Play Off’ta Kırmızı Grup’tan çıkan takım ile Beyaz Grup’tan çıkan takımın final oynayacağını, kazanan tarafların final oynayacağını kaydeden Karaman, 1. Lig mücadelesini sonuna kadar sürdüreceklerini söyledi.

_MG_4136
Sivas Belediyespor’un, geçmiş dönemlerde kendisinden üst liglerdeki takımları eleme başarısı gösterdiğini belirten Karaman, futbol takımının aynı başarıyı 1. Lige yükselme maçlarında da göstereceğine inandığını söyledi. Başkan Karaman yarin oynayacakları müsabaka da taraftarlarımız arkamızda görmek istiyoruz dedi.

_MG_4153
Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Karman ayrıca, Kadınlar 1. Lig’de mücadele eden Bayan Hentbol Takımı’nın 13 Mayıs Pazar günü Süper Lig’e yükselme mücadelesinde Yalıkavak takımı ile karşılaşacağını belirterek, bu müsabakaya da Sivaslı sporseverleri davet etti.

_MG_4145
Basın mensuplarının sorularını da cevaplayan Başkan Karaman, Cumhuriyet Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu öğrencisi dört oyuncunun, Süper Lig’e yükselme maçlarının oynanacağı haftada özel bir turnuvaya katılmaya zorlanmalarının Sivas’a bir haksızlık olduğunu söyledi.

 

 

 

CEVAP VER