YEŞİL-BEYAZLILAR, BANDIRMA’YI ELİ BOŞ GÖNDERMEK İSTİYOR…

Şehrimizi 2. Ligde başarıyla temsil eden Sivas Belediyespor, ligdeki ikinci maçına kendi sahasında Bandırmaspor karşısında çıkıyor.

IMG_7201

IMG_7213

Cumartesi günü saat 15.30’da oynanacak karşılaşma için teknik direktör Özer Karadaş nezaretinde hazırlıklarını Salı gününden itibaren sürdüren Belediyespor, Bandırma karşısında sahadan 3 puanla ayrılmayı hedefliyor.

IMG_7209
Geçen hafta deplasmanda Pendikspor ile oynadığı ligin ilk maçında güzel ve istekli bir futbol sergilemesine rağmen 0 – 0 berabere kalan Yeşil-Beyazlı ekip, bu hafta taraftarın da desteğini alarak kendi evinden Bandırmaspor’u eli boş göndermek istiyor.

IMG_7406
Bandırmaspor karşılaşması için hazırlıklarını sürdüren yeşil-beyazlılarda teknik direktör Karadaş taraftara çağrıda bulundu. Cumartesi günü saat 15.30’da oynanacak maçta Yiğidoların desteğine ihtiyaçları olduğunu söyleyen Karadaş, maçtan galibiyetle ayrılarak aldıkları 3 puanı taraftarlara hediye etmek istediklerini dile getirdi.

IMG_7290

IMG_7266
Öte yandan 8 Eylül Cumartesi günü saat 14.30’dan itibaren Kent Meydanı Jandarma Binası önünden karşılaşmanın oynanacağı Muhsin Yazıcıoğlu Stadyumu’na ücretsiz otobüsler kaldırılacak.

IMG_7246

IMG_7314

CEVAP VER