HENTBOLDE İLK MAÇIMIZA ÇIKACAĞIZ
Sivas Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, hafta sonu ligin ilk karşılaşmasına çıkacak. Bayan Hentbol 1. Liginde Sivas’ı temsil eden Belediyespor, ilk maçını Mardin’de Mardin Büyükşehir Belediyesi Spor takımı ile oynayacak.

_MG_5884
Sivas Belediyespor Hentbol Takımı, ligin ilk haftasında oynanacak Mardin Büyükşehir Belediyesispor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. 4 Eylül Spor Salonunda antrenör Doğan Ardahanlı antrenman yapan hentbol takımı, lige iyi başlamak istiyor.

_MG_5888
Antrenör Doğan Ardahanlı, Mardin’de oynayacakları ligin ilk maçının hazırlıklarını günlük antrenman programıyla sürdürdüklerini belirterek, takıma bir kaleci, bir de sol oyun kurucu özeliği olan iki tecrübeli yıldız-milli sporcu dahil ettiklerini ifade etti. Ardahanlı, “Lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. İnşallah lige galibiyetle başlarız. Sporcularıma güveniyorum. Ayrıca ligdeki takımlara kazasız, belasız bir sezon geçirmelerini diliyorum” dedi.

_MG_5898

_MG_5887
Mardin’de Sivas Belediyespor Bayan Hentbol Takımı ile Mardin Büyükşehir Belediyespor arasındaki müsabaka 15 Eylül Cumartesi günü saat 13.00’da başlayacak.

CEVAP VER