ANTALYA KAMPI FAYDALI OLDU
Sivas Belediyespor’da devre arası Antalya kampı takım için faydalı oldu. 28 Aralık – 8 Ocak tarihleri arasında Antalya Side’de devre arası kamp yapan Belediyespor, yaklaşık iki haftalık sürede sezonun ikinci devresine hazırlandı.

IMG_0102
Sivas Belediyespor Antalya kampında teknik direktör Özer Karadaş nezaretinde günde çift idman ile hazırlandı. Antrenmanlarda futbolcular, hem moral kazandı hem de ikinci devrenin provasını yaptı. Kampı tamamlayan Sivas Belediyespor kafilesi Sivas’a döndü.

IMG_0207
Teknik direktör Özer Karadaş, Antalya kampının, takımın moral kazanması ve ikinci devreye hazırlanması bakımından faydalı olduğunu belirterek, Bayrampaşa ile oynanan hazırlık maçında dört oyuncunun talihsiz bir şekilde sakatlandığını ifade etti.

IMG_0113
Serkan Yavuz, Alpay Koçaklı, Güray Gazioğlu ve Aykut Emre Yakut’un tedavilerinin devam ettiğini belirten Karadaş, Trabzonspor maçında sakatlanan Murat Cömert, Fatih çıplak ve Tendirit olan Gökhan Çırak ile birlikte sakat sayısının 7’ye çıktığını söyledi.

IMG_0102
Güray Gazioğlu, Gökhan Çırak ve Fatih Çıplak’ın, ikinci yarının ilk karşılaşmasına yetiştirileceğini belirten Karadaş, Aykut Emre’nin sahalardan 6 hafta uzak kalacağını, Alpay Koçaklı ve Murat Cömert’in ise ligin 2. haftasına düzelebileceklerini söyledi.

IMG_0113
Teknik direktör Özer Karadaş, Eren Görür’ün Tuzlaspor, Osman Şimşek’in Darıca Gençler Birliği’ne gittiğini, Kaan Aygün ve Fatih Kama’nın da Ankara Adaletspor’a kiralık olarak gönderildiğini ifade etti.

ÖZER HOCA

IMG_0111
Hazırlık maçında Antalya’da yaşanan talihsizliklere rağmen, kampın takım için iyi geçtiğini belirten teknik direktör Özer Karadaş, ikinci devre hazırlıklarını üç günlük iznin ardından Cuma günü tekrar Sivas’ta toplanarak sürdüreceklerini ifade etti.

IMG_9978
Teknik direktör Özer Karadaş, ikinci devrenin ilk maçını 20 Ocak’ta Pendikspor ile Sivas’ta oynayacaklarını hatırlatarak, 2018 – 2019 sezonunun ikinci devresine iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.

CEVAP VER