BAŞKAN AYDIN’DAN MAÇA DAVET
Sivas Belediyesi Başkanı ve aynı zamanda Kulübümüzün onursal başkanı Sami Aydın 2.Lig kırmızı grupta başarılı bir grafik çizen ve Play Off oynayacak olan yeşil beyazlı ekip Belediyespor’u tesislerinde ziyaret etti.

_MG_4082

_MG_4089Başkan Aydın’ı Kulüp Tesislerinde Kulüp Başkanı Hasan Karaman,2. Başkan Ali İzgi ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

08.05bel5 2.Lig’de başarılı bir grafik çizen Belediyespor’u kutlayan Belediye Başkanı Sami Aydın, Kulüp Başkanı Hasan Karaman başta olmak üzere, yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip ve futbolcuları tebrik etti.

_MG_4091 Kulüp Başkanı Hasan Karaman ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet eden Başkan Aydın daha sonra Belediyespor Teknik heyeti ve futbolcularla bir araya geldi.

_MG_409308.05bel610 Mayıs Perşembe günü saat 16.00’da oynanacak olan Play-Off’un ilk maçına tüm taraftarları davet eden Başkan Aydın, “Sivasspor’dan sonra ilimizi futbol dalında en iyi şekilde temsil eden Belediyespor’umuz 1. lig yolunda Play-Off’ta ilk maçına çıkıyor. Başta sporseverler olmak üzere tüm hemşerilerimizi, takımımıza destek olmaya davet ediyorum. İnşallah bu maçtan alacağımız güzel bir galibiyetle 1. Lig yolunda ilk adımı atmak istiyoruz.” dedi.

 

 

 

 

CEVAP VER