BAŞKAN KARAMAN ŞAMPİYONLAR ONURUNA YEMEK VERDİ

0
323

Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Karaman, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bölgesel Gelişim ligi 4 Grup’ta şampiyon olan Sivas Belediyespor U17 takımı futbolcuları ve teknik heyeti ile yemekte bir araya geldi.

_MG_7968
Paşabahçe Kütükevde düzenlenen yemeğe, Belediyespor Başkanı Hasan Karaman, 2. Başkan Ali İzgi, As Başkan Cengiz Kuzucuoğlu, Alt Yapı Sorumlusu Kenan Karataş, Hentbol Şube Sorumlusu Taner Karabal, Sivas Belediyesi Spor İşleri Müdürü Davut Aşık, U 17 takımı teknik yönetimi ve futbolcular katıldı.
Sivas Belediyespor Kulübü Başkan Hasan Karaman, ligin bitimine 3 hafta kalası şampiyonluğu garantileyen U17 takımı teknik heyeti ve futbolcularını tebrik ederek, Sivas’ta yetişen genç yetenekleri profesyonel takımlarda görmek istediğini söyledi.

_MG_7976
Başkan Karaman, U17 takımının bundan sonra da Sivas’ı ve Belediyespor’u en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını belirterek, yemeğe katılan teknik heyet ve futbolculara teşekkür etti.
Alt Yapı Sorumlusu Kenan Karataş, kulüp olarak; çocukları ve gençleri spora kazandırmak, onlara sporu sevdirmek için gayret ettiklerini belirterek, onları sokaklardan, internet ve cafe gibi ortamlardan uzaklaştırmak niyetinde olduklarını ifade etti.

_MG_7972
U17 Futbol takımı teknik sorumlusu Murat Küçükyazıcı, sezon başından beri bütün maçlara disiplinli bir şekilde hazırlandıklarını belirterek, sezon tamamlanmadan 3 hafta önce şampiyonluğu garantileyip emek ve gayretlerinin neticesini aldıklarını söyledi. Küçükyazıcı, futbolcu ve teknik heyet için yemek veren Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Karaman ve yönetimine, alt yapıya olan ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.
_MG_7967 _MG_7968 _MG_7972 _MG_7975 _MG_7976 IMG_7980 _MG_7976 _MG_7968 _MG_7972

 

CEVAP VER