Sivas Belediyespor, Erzurum kampını tamamladı. 2016 – 2017 futbol sezonu hazırlıkları kapsamında 1 etabını Sivas’ta yaptıktan sonra 2. Etap kampını 05 – 18 Ağustos tarihlerinde Erzurum’da sürdüren Sivas Beldiyespor, Palandöken kampını tamamladı.

IMG_4803

Teknik direktör Mustafa Çapanooğlu nezaretinde yeni sezon hazırlıklarını Erzurum’da sürdüren Belediyespor, hazırlık maçlarında Van Büyükşehir Belediyespor’u 3 -1, Tokat Erbaasporu 2 – 1, Orduspor ve Hatayspor ile de berabere kalırken, kampın son maçında ise 2.Lig Kırmızı Grup Takımlarından Gümüşhanespor’a 2 – 0 mağlup oldu.

Teknik direktör Mustafa Çapanoğlu, hazırlık maçlarında 2 galibiyet ve 2 beraberlik aldıklarını belirterek, 15 günlük kampta iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ifade etti. Antrenmanlarda taktiksel çalışmalar yaptıklarını belirten Çapanoğlu, futbolcularından memnun olduğunu lige iyi başlamak istediklerini ifade etti.

Sivas ve Erzurum kampının takım açısından olumlu geçtiğini ifade eden Çapanoğlu, futbolcularının özveri ve fedakârlıklarından dolayı teşekkür etti.

Çapanoğlu ayrıca Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Turhan Tunahan ve yönetim kurulu üyelerinin Sivas ve Erzurum kamplarında kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı memnuniyeti belirterek, memnuniyetini ifade etti.

Diğer yandan teknik direktör Mustafa Çapanoğlu, takıma Pazar gününe kadar 3 günlük izin verdi. Futbolcular, iznin ardından Sivas’ta toplanacak ve yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek.

CEVAP VER