BELEDİYESPOR’DAN 3 YENİ TRANSFER…
Sivas Belediyespor, ara transfer dönemi bitmeden 3 yeni oyuncu ile daha anlaştı.
Daha önce Kastamonuspor, Manisaspor ve son olarak Ankara Demirspor forması giyen Ahmet Ayaloğlu, Sivas Belediyespor ile sözleşme imzaladı. 1993 doğumlu 26 yaşındaki ileri uç oyuncusu Ahmet Ayaloğlu, Sivas Belediyespor Kulübü ikinci başkanı Ali İzgi ile kendisini yeşil beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

IMG_1313

IMG_1315
Diğer yandan Sivas Belediyespor, bir diğer anlaşmayı Yunus Emre Yaşar ile yaptı. Daha önce Alanyaspor forması giyen 1993 doğumlu 26 yaşındaki Yunus Emre Yaşar, Sivas Belediyespor ile anlaştı. Sol kanat oyuncusu Yunus Emre Yaşar, Muhsin Yazıcıoğlu Tesislerinde Sivas Belediyespor Kulübü ikinci başkanı Ali İzgi ile kendisini yeşil beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

IMG_1308

IMG_1310
Belediyespor ara transferinin son saatlerinde ayrıca, 2016 – 2017 sezonunda Belediyespor forması giyen sol bek Tolga Tekin ile anlaştı.
Belediyespor İkinci başkan Ali İzgi, Sivas Belediyespor’a katılan yeni oyuncuların takıma katkı sağlayacaklarına inandığını belirterek, anlaşmanın taraflara hayırlı olması temennisinde bulundu.
Diğer yandan yeni transfer edilen oyuncuların hafta sonu Şanlıufraspor ile oynanacak lig maçında kadroda yer alması bekleniyor.

CEVAP VER