HENTBOL TAKIMIMIZ ESKİŞEHİR TEMSİLCİSİ İLE KARŞILAŞACAK

Kadınlar 1. Ligi’nde Sivas’ı temsil eden Sivas Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, hafta sonu Anadolu Üniversitesi Gençlikspor ile karşılaşacak.
Daha önce erteleme maçında Balıkesir’de Bandırmaspor’u 36 – 18 yenen Belediyespor, bu galibiyetin morali ile ligin 17. haftasında Eskişehir’de oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını sürdürüyor.

hentbol takımı
Antrenör Doğan Ardahanlı nezaretinde, bazen Cumhuriyet Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Spor Salonunda bazen de 4 Eylül Spor Salonunda antrenmanlarını sürdüren Belediyespor, Eskişehir’de oynanacak maçın provasını yapıyor.
Karşılaşma öncesinde Bandırmaspor maçında elmacık kemiği kırılan Aslınur Camcı ile çapraz yan bağları kopan Beyzanur Dumanlı ve Ayşe Küçükdağ, Eskişehir temsilcisi ile oynanacak maçta yer almayacak.

_MG_5898
Antrenör Doğan Ardahanlı, Anadolu Üniversitesi Gençlikspor ile oynayacakları maçın hazırlıklarını sürdürdüklerini belirterek, grupta üst sıraları ilgilendiren bu önemli karşılaşmadan iyi bir sonuçla ayrılmak istediklerini söyledi.
Antrenmanlarda hafta sonu oynayacakları maçın provasını yaptıklarını belirten Ardahanlı, takımdaki eksiklere rağmen onların yerine görev yapacak oyuncularına güvendiğini, rakip karşısında en iyi şekilde mücadele edeceklerine inandığını söyledi.

_MG_5888
Diğer yandan, Kadınlar 1. Ligi’nde 12 takım arasında grup üçüncüsü Anadolu Üniversitesi Gençlikspor ile beşinci sıradaki Sivas Belediyespor Bayan Hentbol Takımı arasındaki müsabaka, 10 Şubat Pazar günü Eskişehir Porsuk Spor Salonunda saat 15.00’de başlayacak.
Sivas Belediyespor Bayan hentbol takımı kafilesi, Cumartesi günü sabah karayolu ile Eskişehir’e hareket edecek.

CEVAP VER