HER ZAMAN YANINIZDAYIZ…

0
1145

Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, rektör danışmanı Prof. Dr. Recep Toparlı ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdür yardımcısı (BESYO) Gökhan Sınırkavak Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Karaman’ı ziyaret etti.

Ziyarette, Başkan Hasan Karaman, yönetim kurulu üyeleri ile teknik direktör Serdar Bozkurt hazır bulundu.

Sivas Belediyespor Olağanüstü Genel Kurul sonrasında Kulüp Başkanlığına seçilen Hasan Karaman’ı ziyaret eden rektör Alim Yıldız,başkan Hasan Karaman’a yeni görevinde başarı diledi.

Cumhuriyet Üniversitesi olarak Sivas Belediyespor’un, her zaman yanında olduklarını belirten rektör Alim Yıldız, şimdiye kadar Sivas’ı en iyi şekilde temsil eden yeşil beyazlı kulübün, bundan sonra da Hasan Karaman başkanlığında aynı başarıyı sürdüreceğine inandığını söyledi.

Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Karaman, ise Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Alim Yıldız’ın nezaket ziyareti sebebiyle memnuniyetini belirterek, Cumhuriyet Üniversitesi’nin ilgi ve desteğinin bundan sonra da devam edeceğine inandığını söyledi.

Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Alim Yıldız, Kulüp Başkanı Hasan Karaman’ı ziyaretinin ardından Sivas Belediyespor teknik heyeti ve futbolcularını antrenman yaptığı sahaya giderek, takıma tatlı ikram etti.

CEVAP VER