KARATE ANTRENÖRÜMÜZ VEDA ETTİ

Sivas Belediyespor Karate takımında uzun süre antrenör olarak görev yapan Seher Kehci Sungur, Milli Eğitim kadrosundan Kangal’a öğretmen olarak atandı. Sivas Belediyespor’daki görevinden ayrılan Seher Kehçi Sungur’un yerine, Serpil Karakaya ve Şeyma Özbek getirildi.

IMG_8056

IMG_8059

Sivas Belediyespor’u ve Sivas’ı başarı ile temsil eden sporcuların yetişmesinde emeği olan Seher Kehci Sungur için Muhsin Yazıcıoğlu Tesisleri’nde veda niteliği taşıyan kahvaltı programı düzenlendi.

IMG_8068
Kahvaltıya, Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Karaman, 2. Başkan Ali İzgi, Ferdi Sporlar ve Tesis Sorumlusu Osman Yılmaz, Sivas Belediyesi Spor İşleri Müdürü Davut Aşık, İsmail Kuş, Karate antrenörü Mahmut Gümüşsay ile i geçtiğimiz günlerde Ordu’da düzenlenen uluslar arası karate turnuvasında Sivas’a altın, gümüş ve bronz madalya kazandıran sporcular katıldı.

IMG_8061
Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Karaman, Seher Kehci Sungur’un, uzun zamandır kulüp bünyesinde başarı ile görev yaptığını belirterek, Sivas’ı ulusal ve uluslar arası turnuvalarda derece elde eden sporcular yetiştirdiğini söyledi.
Karaman, iki duyguyu bir arada yaşadıklarını belirterek, başarılı antrenör Seher Kehci Sungur’un Belediyespor’dan ayrılması sebebiyle hüzünlü, Kangal’a öğretmen olarak atanması sebebiyle sevinçli olduklarını ifade ederek, kendisine gayretlerinden dolayı teşekkür etti.
Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Karaman, Seher Kehci Sungur’a yeni görevinde başarı dileyerek, günün anısına plaket takdim etti.

IMG_8075

IMG_8080

BAŞKAN KARAMAN SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ
Diğer yandan Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Karaman Karadeniz ile Hazar Denizi’ne kıyısı olan ülkeleri bir araya getiren ve 31 Ağustos – 3 Eylül 2018 tarihleri arasında Ordu’da yapılan Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Uluslar arası Karate turnuvasında Sivas’ı başarı ile temsil eden sporcuları tebrik etti.

IMG_8084

IMG_8088
Ordu Fatsa’da beş ülkeden 1004 erkek, 849 bayan sporcu katıldığı turnuvada Sivas Belediyespor’u başarı ile temsil eden sporcular, Sivas’a altın, gümüş ve bronz madalya kazandırdı.

IMG_8090
Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Karaman, turnuvaya katılan antrenör ve sporcuları tebrik ederek, saat ve spor malzemesi hediye etti.

IMG_8098

CEVAP VER