KIRKLARELİSPOR’U KONUK EDECEĞİZ
Sivas Belediyespor, ligin 31. haftasında Kırklarelispor ile karşılaşacak. Haftalık izinlerinin ardından Salı gününden itibaren Muhsin Yazıcıoğlu Tesislerinde toplanan futbolcular, teknik direktör Özer Karadaş nezaretinde hazırlıklarını sürdürüyor.

IMG_5232

IMG_5271
Belediyespor’da Kırklarelispor maçının hazırlıkları, dün yapılan idmanla devam etti. Futbolcular, antrenman programına göre Kırklarelispor müsabakasının provasını yapıyor.

IMG_5309

IMG_5265
Sivas Belediyespor, Kırklarelispor maçı hazırlıklarını bugün yapacağı son ter idmanı ile tamamlayıp kendi tesislerinde kampa girecek. Karşılaşma öncesinde Sivas Belediyespor da sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor.

IMG_5313
Teknik direktör Özer Karadaş, Kırklarelispor maçı hazırlıklarını günlük antrenman programına göre sürdürdüklerini belirterek, bu maçın kendileri için önemli olduğunu söyledi.

IMG_5302
Saha ve seyirci avantajı ile kazanmak istediklerini belirten Karadaş, Kırklarelispor karşılaşmasına Sivaslı taraftarları davet etti. Taraftar desteği ile kazanmak istediklerini belirten Karadaş, zevkli ve çekişmeli bir maç olacağına inandığını belirterek, futbolcularına güvendiğini söyledi.

IMG_5312
Sivas Belediyespor – Kırklarelispor karşılaşması,14 Nisan 2019 Pazar günü Muhsin Yazıcıoğlu Stadyumunda saat 15.00’de başlayacak.

IMG_5309
Diğer yandan Sivas Belediyespor Kulübü karşılaşma için maç günü Kent Meydanı Tarihi Jandarma Binası önünden taraftarlar için saat:14:00’den itibaren ücretsiz otobüs servisi düzenleyecek.

IMG_5317

IMG_5316
Müsabakayı Ordu bölgesi hakemi Adem Cinek yönetecek.

CEVAP VER