PLAY OFF’A YİĞİDOLARIMIZLA YÜRÜMEK İSTİYORUZ.

0
733

Sivas Belediyespor, Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup’un 29. haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Play Off yolunda kritik maçta Hacettepe Spor ile karşılaşacak, yeşil beyazlı ekip Belediyespor – Hacettepe Spor maçını kazanıp Play Off iddiasını sürdürmek istiyor.

Hafta sonu İstanbul’da Pendikspor’u farklı mağlup eden Sivas Belediyespor, bu galibiyetin morali ile zorlu virajda Play Off yolunda taraftarın desteğini de arkasına alarak Hacettepe maçından galibiyetle ayrılmak istiyor.

Sivas Belediyepspor Kulüp Başkanı Turhan TUNAHAN taraftara çağrı yaparak bu hafta sonu kendi sahalarında oynayacakları zorlu Hacattepe karşılaşmasının çok önemli olduğuna vurgu yaparak yiğidolar dan destek istedi.

Milli maç arası sebebiyle TFF1.Lige ara verildiğinden dolayı bu hafta sonu Sivasporu’muzun ligde maçı yok tüm yiğidoları bu güzel karşılaşamaya davet etti.

Play Off yolunda zorlu ve kritik bir maça çıkacaklarını belirten, başkan Tunahan taraftar desteğinin önemli olduğunu bu yüzden hafta sonu Hacette maçını kazanmak istiyoruz.

Başkan Tunahan ; Tüm Yiğidoları Pazar günü saat 15:00’de Muhsin Yazıcıoğlu Spor Tesislerine bekliyoruz. Bu önemli karşılaşmayı her zaman 12. güç olan taraftar desteği ile kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz.Taraftarlarımız için Maç günü Cumhuriyet Meydanından Saat :13:30’dan itibaren ücretsiz otobüs seferleri kaldıracağız dedi.

 

CEVAP VER