SİVASSPOR MAÇINA DAVETLİSİNİZ

Sivas Belediyespor, Süper Lig temsilcimiz Demirgrup Sivasspor ile hazırlık maçı yapacak. Yerel seçimler sebebiyle hafta sonu oynanacak futbol müsabakalarının ertelenmesi sebebiyle bu arayı değerlendirmek isteyen her iki takım da Cuma günü Muhsin Yazıcıoğlu Stadyumunda karşı karşıya gelecek.

TFF 2.Lig Kırmızı Grupta Sivas Belediyespor’un ligin 29. haftasında Pazar günü oynanması gereken Tarsus İdman Yurdu karşılaşması, 3 Nisan 2019 Çarşamba gününe ertelendi. Süper Ligde ise Demirgrup Sivasspor’un Kayserispor ile kendi sahasında oynayacağı maç 6 Nisan 2019 Cumartesi günü oynanacak.

tasarım

Sivas Belediyespor teknik direktörü Özer Karadaş, memleketimizin iki kardeş takımı olan Demirgrup Sivasspor ile Sivas Belediyespor’un, müsabakaların ertelenmesi sebebiyle oluşan boşluğu değerlendirmeye karar verdiğini belirterek, böylece bir hazırlık maçı planladıklarını söyledi.

Bu müsabakanın, iki takım açısından bir antrenman olacağını belirten Karadaş, bu vesile ile oyuncuların ve takımların genel durumunu değerlendirileceğini ifade etti. Karadaş, müsabaka esnasında belirli bölümde yapılacak sınırsız oyuncu değişiklikleri ile futbolcuların mücadelesi ve oyun yeteneklerinin test edileceğini söyledi.

IMG_8386

Sivas Belediyespor teknik direktörü Özer Karadaş, 29 Mart 2019 Cuma günü saat 15.00’de Muhsin Yazıcıoğlu Stadyumunda oynanacak Sivas Belediyespor – Demirgrup Sivasspor maçına Sivaslı taraftarları davet ederek, zevkli ve çekişmeli bir müsabaka olacağına inandığını söyledi.

tasarım

CEVAP VER